I gjen 700 euro në rrugë në qytetin e Gjilanit shikoni se qa bon

0
493

Një qytetar nga Komuna e Gjilanit G.R. ka gjetur në rrugë 700 euro dhe ka vendosur t’i ruaj për personin që i kanë humbur.

Bashkë me to ai ka gjetur edhe një leternjoftim, e cila siç shihet në pamje i takon M.S. po ashtu banor i kësaj komune.

G.R. ka njoftuar të afërmit e personit në fjalë se paratë mund t’i gjejnë tek ai, përmes një postimi në grupin e ashtuquajtur “Marakli t’kerreve”.

“Kush e njeh këtë person se i paskan ra do pare me leternjoftim le të lajmërohet”, ka shkruar ai sipër fotografisë ku shihen paratë në tokë.

Nuk kanë munguar as komentet pozitive nga anëtarët e këtij grupi, të cilët kanë uruar G.R. për këtë veprim fisnik.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/i-gjen-700-euro-ne-rruge-ne-qytetin-e-gjilanit-dhe-i-ruan-per-personin-qe-i-kane-humbur-532328/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here