AKSIDENTI I RËNDË NË SHQIPËRI- VDESIN TRE PERSONA

0
219

Tre persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur pasditen e kësaj të marte. Aksidenti i rëndë ndodhi në fshatin Adriatik të Kurbinit, në Shqipëri, ku makina me tre persona është rrezuar nga ura dhe ka rënë në kanal. Ende nuk bëhet i ditur identiteti i viktimave.

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, shkruan Ora.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here