Ndërron jetë i rrahuri rëndë nga Policia para dy javësh në Suharekë

0
525

Një person me inicialet D.M. ka ndërruar jetë dje, pas plagëve të marra pas një rrahjeje.

Ai dy javë më parë ishte sulmuar nga disa persona me të kaluar kriminale, ku dhe kishte pësuar lëndime të rënda.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar përmes telefonit zëdhënësi i Policisë së Rajonit të Prizrenit, Hazir Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here