Bebe Rexha mesazh publik Rita Orës, çfarë po ndodh !

0
143

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë dy artistet shqiptare që gëzojnë famë ndërkombëtare.

Rita dhe Bebe kanë marrëdhënie shumë të mira me njëra-tejtrën, këtë gjë e kanë treguar disa herë edhe në eventet ku kanë marrë pjesë, por edhe përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn

Së fundi, ishte Bebe ajo e cila përmes një videoje që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, i dërgoi mesazh publikisht Ritës.

“Rita, shihemi për pak orë”, ka thënë Bebe në videon që ndau me fansat në rrjete sociale, kurse ajo ia ktheu përgjigjen me një video ku i dërgonte puthje.

Kujtojmë që në mediet e huaja është përfolur shumë në lidhje me një duet të mundshëm mes Rita Orës dhe Bebe Rexhës, por ende nuk ka diçka konkrete në këtë drejtim./Gazeta NewBorn/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here