LDK-ja reagon për zhdukjen e dy policëve në lumin Lepenc

0
197

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) shpreh keqardhje për rastin e aksidentit dhe zhdukjes së dy policëve në rrugën Hani i Elezit – Kaçanik.

“Shprehim mbështetje dhe mirënjohje për punën e ekipeve të shpëtimit nga FSK, Policia dhe ekipet e tjera në terren.
Në këto momente të vështira të pritjes nga familjet e të dy policëve, të gjithë lutemi dhe bashkëndjejmë dhimbjen me ta”, është thënë në njoftimin e LDK-së.

/Epoka e re/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here