Ju kujtohet ‘Jalldëzi’ në ‘Përrallë me tupan’, ja sa e bukur duket sot

0
277

Emri i saj ishte në emisionin ‘Përrallë me tupan” ishte ‘Jalldëzi’. Ajo kishte emituar hsumë figura të ndryshme të vendit dhe ishte shumë argëtuese në emision, shkruan Gazeta NewBorn.

Emri i vërtetë i saj është Flutra Gashi. Ajo ka ndryshuar bukur shumë prej asaj kohe dhe sot duket shumë e bukur.

Ajo është e martuar me Simon Tanushin, i njohur në emisionin ‘Përrallë me tupan’ si ‘Mikel Polici’, transmeton Gazeta NewBorn.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here