Detaje nga zhdukja e policëve pas aksidentit, pamje nga vendi i ngjarjes

0
454

Në kërkim të Malsor Dashit e Armend Trenës, njëri 23 e tjetri 26 vjeçar përvec FSK-së ishin edhe kolegët e tyre e zjarrëfikësit.
Zhytësit e FKS-së mbrëmë u vunë në kërkim të dy policëve të Kosovës që ranë me veturë në lumin Lepencë.

Shumë njerëz dolën në magjistralen Kaçanik – Han i Elezit, dhe prisnin ndonjë lajm nga këta zhytës për viktimat e aksidentuara.

Në kërkim të Malsor Dashit e Armend Trenës, njëri 23 e tjetri 26 vjeçar përvec FSK-së ishin edhe kolegët e tyre e zjarrëfikësit.

Këtij operacioni iu bashkuan edhe numër i konsiderueshëm i vullnetarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here