Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës ia përmend haraçin Ramush Haradinajt

0
179

Në seancën e fundit të Kuvendit, pamë një debat të ashpër mes Ramush Haradinajt dhe Albin Kurtit, ku ky i fundit ishte i pakënaqur me qeverisjen e Haradinajt, ndërsa kryeministri i thoshte se ndoshta je i lidhur me krimin.

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Driton Tali, përmes një statusi në Facebook, ia ka përmendur haraçin Haradinajt, duke shkruar me ironi “Albini është i njohur në veçanti për haraç. Qe sa e sa ankohen sidomos ndërmarrësit e Dukagjinit”.

Postimi i plotë i Talit:

Ramush Haradinaj akuzon Albin Kurtin: “Ndoshta je i lidhur me krimin”!

Po Ramush, Albini është i njohur në veçanti për haraç. Qe sa e sa ankohen sidomos ndërmarrësit e Dukagjinit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here