Fjolla shpreh dhimbjen për humbjen që po e ndjenë: Do të dua deri në amshim

0
190

Një postim shumë emocional e ka bërë në rrjetet sociale.
Këngëtarja Fjolla Morina ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet një mashkull të cilit ia ka mbuluar fytyrën, i cili fatkeqsisht nuk jeton më, shkruan lajmi.net, tranmseton Gazeta NewBorn

Në përvjetorin e vdekjës së tij, Fjolla ka thënë se do ta dojë atë gjithmonë!

Nuk dihet se kush është ky person apo cili ka qenë raporti i saj me të, por, një gjë mund të thuhet se Fjolla ndjehet shumë e mërzitur!

Për jetë e saj private, dihet se ajo ka dy vajza qe kujdeset mjaft shumë për to, dhe i kushton rëndësi të madhe atyre

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here