Viola Spiro, përrallore në të kuqe (Foto)

0
259

Viola Spiro, përrallore në të kuqe (Foto)
Një nga femrat më të komentuara shqiptare është edhe prezantuesja Viola Spiro.

Bukuroshja bionde shquhet për bukurinë dhe linjat trupore tejet seksi, shkruan Indeksonline.

Së fundmi përmes një instastory ajo shfaqet si kurrë më parë. Veshur në një fustan të kuq që po i shkon tej mase, ajo duket thjeshtë përrallore

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here