Qfar tha përfatsuseit e PDK – në tryezën e thirrur nga LDK-ja

0
132

Të gjitha partitë marrin pjesë në tryezën e thirrur nga LDK-ja (Foto)

Tanimë në Kuvendin e Kosovës kanë arritur zyrtarët e të gjitha partive politike të Kosovës.

Ata janë mbledhur për të marr pjesë në tryezën e thirrur nga Lidhja Demokratike e Kosovës, raporton Indeksonline.

Në këtë tryezë do të diskutohen zhvillimet e fundit në vend dhe zgjedhjet, por që do të jetë e mbyllur për media

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here