Ky është 24 vjeçari që vdiq sot pas aksidentit me motoçikletë

0
3607

Në orët e hershme të mëngjesit në Qendër Klinike Universitare ka ndërruar jetë personi që u aksidentua dje me motoçikletë në Fushë Kosovë.

Mësohet se bëhet fjalë për Granit Nezirin 24 vjeçar, i cili nuk ka arritur të mbijetojë edhe pse i është nënshtruar një intervenimi kirurgjik në QKUK.

Sipas njoftimit të policisë në aksident kanë qenë të përfshirë një furgon edhe një motoçikletë, ku drejtuesi i kësaj të fundit nuk arriti që tu mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here