Pastore i hapur për t’u larguar nga PSG: “Do të shohim…”

0
171

​Pastore është i hapur për t’u larguar nga “Parc des Princes”.
Objektivi i Interit, Javier Pastore, ka konfirmuar se është i hapur që të largohet nga Paris Saint-Germaini gjatë verës, raporton “Football Italia”,

“Çfarë do të bëj këtë verë? Nuk e di ende…”, u përgjigj Pastore.

“Fillimisht dua të përfundoj sezonin mirë. Jam i lumtur që fituam titullin, sidomos duke e mposhtur 7-1 Monacon”.

“Tani kemi një tjetër trofe për të fituar dhe do të japim gjithçka nga vetja. Pas kësaj, do të shohim…”, shtoi mes tjerash Pastore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here