Roberti i ‘nxjerr’ të palarat Norës: Nuk di të gatuajë

0
298

Në ditët e sotme fatmirësisht gjërat kanë ndryshuar, dhe meshkujt shqiptarë i ndihmojnë gratë në punët e shtëpisë.

Madje disa prej tyre shkojnë edhe më tutje duke gatuar për gjithë familjen. Muzikanti i njohur Robert Berisha ka qenë i ftuar sot në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here