Para 20 viteve koha kur UÇK ishte ROSU (Foto)

0
231

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni ka postuar disa fotografi të ushtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UCK), para 20 viteve, raporton Botapress.

Shkrimi i tij i plotë dhe fotografitë:

Para 20 viteve, koha kur edhe ne ishim ROSU, FIT, Njesi Speciale, Forca Komando – alfa dhe omega për misione të pamundura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here