ELVANA GJATA PARALAJMËRON KËNGËN ME REPERIN E MIRËNJOHUR AMERIKAN

2
205

Elvana Gjata më 6 prill do të sjellë këngën e saj më të re “Off Guard”.

Këngëtarja shqiptare që po synon tregon ndërkombëtar këngën e re do ta ketë në bashkëpunim me një nga reperët më të mirë amerikan, Ty Dolla Sign.

“Kënga e re ‘Off Guard’ në bashkëpunim me Ty Dolla Sign vjen më 06.04”, ka shkruar Elvana Gjata në Instagram.

“Or Nah” është një nga këngët më të njohura të Ty Dolla Sign në bashkëpunim me The Weeknd, dhe Wiz Khalifa. E një muaj më parë kishte sjellë këngë “Psycho” në bashkëpunim me Post Malone.

2 COMMENTS

  1. 147586 722925Oh my goodness! a amazing post dude. Thanks a good deal Nevertheless I is going to be experiencing trouble with ur rss . Dont know why Not able to sign up for it. Is there every person acquiring identical rss concern? Anybody who knows kindly respond. Thnkx 172580

  2. … [Trackback]

    […] Read More here: nkosove.com/2018/03/28/elvana-gjata-paralajmeron-kengen-me-reperin-e-mirenjohur-amerikan/ […]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here