Eksklozive :Takohen Tani Thaçi e Haradinaj

0
368

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka pritur në takim Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Takimi është mbajtur në orët e mbrëmjes.

Burimet i kanë treguar mediave se takimi ka pas për qëllim koordininim e punëve për menaxhimin e punëve të përbashkëta shtetërore, për menaxhimin e situatës së sigurisë.

Presidenti Thaçi dhe kryeministri Haradinaj gjatë ditës kanë mbrojtur intervenimin e Policisë së Kosovës në veri, për të arrestuar Marko Gjuriq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here