Ja se kujt ja shpreh Dashnin Linda Morina kemi shum qka te përbashkët me kët …

0
366

Linda Morina ka ra në dashuri.

Ajo e sheh edhe në ëndër dhe kërkon që dikush tia gjejë numrin e tij. I dashuri i ri i Lindës që kjo e ëndërron ta ketë është Kemali. “Kush e ka numrin e viberit te kemalit mshkruni mesazh. kur ta nxo un ju veq i zgogrdhoni syt .

kena shum sene tperbashket, nuko haram me ja shpreh dashnin dikujt, po sevap edhe anderr shpesh e shoh shum I miro” ka shkruar Linda Morina në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here