Rexhep Selimi shkon në Gllogjan te Haradinajt, i nderon dëshmorët

0
193

Me rastin e Epopesë së Dukagjinit, edhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje ka vizituar Gllogjanin për të nderuar heronjët e rënë për liri.

Këtë e ka bërë të ditur vet Selimi përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

“Në nderim të dëshmorëve të Lirisë, në nderim të luftës së UÇK-së dhe gjithmonë në rrugën e drejtë të amanetit të dëshmorëve.” kishte shkruar Selimi bashkangjitur me imazhet e shpërndara.

Ndryshe, Gllogjani sot ka pritur shumë mysafir për nder të Epopesë së Dukagjini

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here