Kelmendi: S’mund të ketë sukses lufta kundër krimit pa filluar nga Thaçi, Haliti & Veseli

0
243

Anëtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe njohësi i çështjeve juridike Muhamet Kelmendi, ka komentuar lidhur me kushtin e fundit, që duhet të plotësohet për t’u arritur liberalizimi i vizave për Kosovën.

Kelmendi në një postim në Facebook, ka thënë se lufta kundër krimit dhe korrupsionit, nuk mund të ketë sukses pa filluar nga Hashim Thaçi, Xhavit Haliti dhe co.

“Lufta kundër krimi dhe korrupsionit në Kosovë pa filluar nga Hashim Thaçi, Xhavit Haliti dhe co, kurrë nuk do të ketë sukses”, ka shkruar Kelmendi në Facebook./Nk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here