Kjo është gjendja shëndetësore e Isa Mustafës

0
239

Ish-këshilltari i Mustafës, Bajram Gecaj, ka folur për gjendjen shëndetësore të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa

Gecaj ka thënë se shëndeti i tij është duke u përmirësuar.

“Mirë është dhe ka përmirësime substanciale”’, ka thënë ai.

I pyetur për atë se a ka gjasa që i pari i LDK-së të kthehet në këtë javë në Kosovës, Gecaj ka thënë se nuk e beson një gjë të tillë.

“Nuk e besoj, edhe pse po e përsëris prapë se ky është vendim ekskluziv i mjekëve”, ka deklaruar Gecaj për Gazetën “Blic”.

Ndryshe, zyrtarë të LDK-së vazhdimisht kanë potencuar se gjendja e Mustafes është stabile dhe sipas tyre i njëjti shumë shpejt do të kthehet në shtëpi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here