Haradinaj:Godet Hotin, ti koke i interesuar për kryetar të LDK-së

0
176

kryeministri Ramush Haradinaj i ka quajtur interpelancat e tilla si të pa efektshme dhe tha se LDK po sillet në atë mënyrë vetëm sa për të bërë opozitë, raporton “Zëri.Info”

Ai tha se Hoti ka interesa personale për tu bërë kryetar i LDK-së. “Me gjasë ti Avdullah je i interesuar mu bo kryetar i LDK-se. Te uroj fat vëllai im. Unë nuk e kom thur lavde për vendimin për shkarkim të kësaj agjencie por gjendjen ne arsim e keni vlerësuar shume të keqe. Opozita e ka kritiku nëse është ndërrua një bord se paskam dit që e paskam bo një kiamet kaq të madh. Gjejeni ndonjë nga të emëruar silleni ne Kuvend dhe rrëzojeni. Mua po me dhimbsen fëmijët e Kosovës”, ka thënë ai

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here