Bleona nuk e harron zakonin, del sërish me rrjetë të tejdukshme në Oscar 2018 (Foto)

0
164

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ceremonia e filmave Oscar, ku të pranishëm ishin figura të njohura të Hollivudit dhe ku nuk mungoi as këngëtarja shqiptare Bleona Qereti.

Bleona u rishfaq si disa vite më parë me një veshje rrjetë ndonëse kësaj here kishte mbuluar pak më shumë nga trupi i saj.

Mediat britanike kanë shkruar për këngëtaren, duke folur kësaj here me një tjetër konideratë.

Një këngëtare shqiptare që ndoshta nuk e keni dëgjuar ndonjëherë, ka vjedhur vëmendjen në qilimin e kuq të festës së Oscar Fair, pasi u shfaq me një fustan rrjetë me shkëlqim.
Bleona Qereti kaloi qilimin e kuq në Qendrën Wallis Annenberg për Artet e Performancës të hënën në mbrëmje dhe stili i saj u dallua. Për të qenë të saktë, kjo nuk është hera e parë që Bleona është ngjitur në një qilim të kuq në shtete të ndryshme e zhveshur.”

Bleona u bashkua me emrat e Emily Ratajkoëski, Olivia Wilde, Donald Glover dhe Jon Hamm, ndërsa festuan të gjithë bashkë pas ceremonisë së yjeve të mbajtur në Teatrin Dolby.
Këngëtarja shqiptarë është shfaqur sërish me gjoksin jashtë, por të paktën në pjesën e poshtme ishte e zhveshur dhe jo si në vitin 2014 në shfaqen e “American Music Award 2014”, ku sërish ajo ishte veshur me një rrjetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here