Kryesia e Kuvendit ka caktuar tri seancat e reja parlamentare

0
288

Vazhdimi i pikave nga seanca e kaluar dhe interpelanca e kryeministrit Haradinaj u caktua për ditën e enjte më 1 mars, ora 10:00.

Seanca tjetër u caktua të premten më 2 mars ora 10:00, ndërsa seanca solemne për Epopenë e UÇK-së më 5 mars.

Ndërsa nesër nga ora 10:00 fillon seanca e jashtëzakonshme, ku pritet të ratifikohet Marrëveshja për Shënjimin e Kufirit me Malin e Zi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here