Hashim Thaçi: ka nje selam për gjithë Mërgimtarët që jetojn në Zvicër (Video)

0
371

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi përmes një Videomesazhi në gazetën më të lexuar në Zvicër “Blick”, iu ka uruar të gjithë shqiptarëve në diasporë dhe Zvicër për dhjetë vjetorin e pavarësisë së Kosovës.Thaçi ka thënë se shqiptarët që jetojnë në Zvicër le ta festojnë me krenari, me dinjitet pavarësinë e Kosovës,Të gjithë këta njerëz, gjithë këto familje që jetojnë në Zvicër, kudo janë kontributor të mëdhenj të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës. Çdo herë duhet të jemi mirënjohës.
Shtypni më poshtë për të shikuar mesazhin e plotë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here