Duda: Po i Qmend gjith pas publikon fotografi nga pushimet jashtë vendit

0
247

Me veshje sportive dhe më ndryshe se herave të tjera.

Duda publikon fotografi nga pushimet jashtë vendit është njëra nga deputetet më të komentuara të kuvendit të Kosovës, kjo shkaku i fizikut të saj tërheqës. Duda është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale, në të cilat kohëve të fundit po tregohet shumë aktive.

Këto ditë deputetja ka nisur pushimet bashkë me familjen në Kroaci, ajo në Instagram ka publikuar disa fotografi.

Me veshje sportive dhe e buzëqeshur pranë bashkëshorit e fëmijëve, ajo po duket shumë bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here