SOT: DOT FJALA PËRFUNDIMTARE PËR VRASJEN E AULONIT JA SA DOT DENOHET VRASRI

0
160

Sot, trupi gjykues i Gjykatës Themelore në Prishtinë do të mblidhet për të dëgjuar fjalën përfundimtare të gjitha palëve të përfshira në çështjen e vrasjes së të miturit Aulon Zeka.

Ndërsa, pas katër ditë do të shpallet aktgjykimi për këtë rast,transmeton Indeksonline.

Seanca ndaj të dyshuarve do të nis sot nga ora 9:00.

Ndërsa, familja dhe shoqëria e Aulonit do të protestojnë para Pallatit të Drejtësisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here