Mihrije Braha: Në emision live e Pranon se vetem një her e kam Tradhetu Naimi me ..( Video)

0
2631

Çmendet Mihrije Braha, tregon në emision live, para disa viteve e bëra me Blerimin…(Video)
Mihrije Braha Lindi në fshatin Vidimriq të Mitrovicës më 15 nëntor 1967 ajo është nje kengetare e famshme me kenge te saj popullore si dhe te perfshire edhe ne muziken zbavitese. Ajo eshte e martuar me kengetarin e njohur Naim Abazin, dhe kan nje djal me emrin Plator. Por ajo tregon historien erotike në emision duke filluar keshtu: “Ishte i dashuri im i parë që është edhe i njohur tani shumë në mediat shqiptare, me atë e bëra kur isha….shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video e intervistës:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here