Më në fund Adelina Tahiri tregon ne Emisioni Zona e lir pse u martua me biznesmenin maqedonas, arsyeja e saj është shokuese,ma bën shpejt dhe shp…(VIDEO)

0
220

Më në fund Adelina Tahiri tregon pse u martua me biznesmenin maqedonas, arsyeja e saj është shokuese,ma bën shpejt dhe shp…(VIDEO)
Më në fund Adelina Tahiri tregon pse u martua me biznesmenin maqedonas, arsyeja e saj është shokuese, ja cfarë thot

ajo….Këngëtarja Adelina Tahiri gjithmonë tregon luksin në të cilin jeton. Para se të martohej me avokatin milioner, ajo e tregonte luksin me veshje të shtrenjta e udhëtime. Në një intervist ishte e ftuar Adelina ku ka treguar edhe për lidhjen e saj me maqedonasin, po ashtu asaj i erdhi edhe një pyetje provokative,

“Pse je fejuar me biznesmenin maqedonas? Në atë moment Adelina shpërthen dhe tregon arsyen shokuese, shikoeni intervisten e shkurt, shtypni posht reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapet video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here