Eksklozive : Rrihen e Vrasin Grat në emër të nderit mysliman Pamje Trishtues se si maltretohen gratë (VIDEO)

0
307

Rrahje e vrasje në emër të nderit mysliman, pamje te tmerrshme se si maltretohen gratë (VIDEO PAMJE)

Një video tronditëse e një turme në Afganistan, duke rrahur një grua të veshur me burka, ka përfshirë mediat sociale.

Kaloni ne hapësirën me poshtë dhe shikojeni videon e plot nga kjo ngjarje makabër:

video

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here