Eksklozive: Gantes i del zogu dhe gjoksi, kapet “mat” pas koncertit (VIDEO)

0
559

Genta në pozicion të keq, i del zogu dhe gjoksi, kapet “mat” pas koncertit (VIDEO)
Këngëtarja Genta Ismajli është kapur në një pozicion të sikletshëm teksa ka qenë në prapaskenë nga një koncert i saj. Në një foto të postuar nga faqja

“Vipat e Bllokut”, duket se dikush e ka fotografuar pasi ka vënë re se veshja e saj i nxirrte në pah më shumë nga sa duhej pjesën e saj intime. Duket se një moment pakujdesia apo një detaj të cilit nuk i është kushtuar rëndësi, ka bërë që Genta që “kapet mat”.Kliko ne re klame dhe shiko videon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here