EKSKLOZIVE : EDHE KJO NDKDH NE KOMUNEN E FERIZAJIT FLET ZYRTARI I KOMUNËS SË FERIZAJT I DYSHUAR SE KREU MARRËDHËNIE SEKSUALE ME NJË TË MITUR

0
326

Rexhep Bajrami, shef i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt, të mërkurën është suspenduar nga puna, me vendim të kryetarit të Komunës.

Kjo pasi Bajrami, pjesëtar i komunitetit ashkali, po dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale brenda zyrës së tij, në objektin e Komunës së Ferizajt, me një 15-vjeçare, me nacionalitet shqiptare.

Bajrami ka hedhur poshtë akuzat se në zyre ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën, për të cilën thotë se e njehë që nga muaji prill i vitit të kaluar.

E mitura E.B, është nxënëse në klubin e karatesë ku pronar është Rexhep Bajrami. Sipas tij, vajza në zyre nuk kishte qëndruar me shumë se 5 minuta.

Trajneri i karatesë tha për Arbresh, se vajza gjendej në zyrën e tij për të kërkuar nga ai shumën prej 10 euro që asaj i nevojiteshin për të blerë një palë syze. 53-vjeçari drejton gishtin kah zëvendësministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Besart Jashari për montim të rastit.

Ai thotë se prindi i zv/ministrit është sigurim në Komunën e Ferizajt dhe tash e një kohë të gjatë po tenton të largojnë atë nga kjo pozitë.

Lajmet e Fundit Shqip nga Kosova, Shqiperia dhe Bota
LAJMET E
FUNDIT
* LAJMEPEZULLOHEN TRE GJYQTARËT SHQIPTARË TË PËRFSHIRË NË AFERËN ‘EL CLASSICO’* SPORTMOMENTI KUR GAZETARI AGIM BINAKU ISHTE PËRLOTUR PËR SPORTIN E KOSOVËS* LAJMESARAQINI: LAMTUMIRË MIKU IM!* LAJMEFLET ZYRTARI I KOMUNËS SË FERIZAJT I DYSHUAR SE KREU MARRËDHËNIE SEKSUALE ME NJË TË MITUR* LAJMEDEPUTETI I AAK-SË I KUNDËRPËRGJIGJET KRITIKAVE TË LDK-SË: KTHEHU NË REALITET ‘E PAMJA’ NJË JAVË* SHOWBIZKJO ËSHTË ZULEYKA RIVERA, VALLTARJA ATRAKTIVE E HITIT TË MADH “DESPACITO”* LAJMEPEZULLOHEN TRE GJYQTARËT SHQIPTARË TË PËRFSHIRË NË AFERËN ‘EL CLASSICO’* SPORTMOMENTI KUR GAZETARI AGIM BINAKU ISHTE PËRLOTUR PËR SPORTIN E KOSOVËS* LAJMESARAQINI: LAMTUMIRË MIKU IM!* LAJMEFLET ZYRTARI I KOMUNËS SË FERIZAJT I DYSHUAR SE KREU MARRËDHËNIE SEKSUALE ME NJË TË MITUR* LAJMEDEPUTETI I AAK-SË I KUNDËRPËRGJIGJET KRITIKAVE TË LDK-SË: KTHEHU NË REALITET ‘E PAMJA’ NJË JAVË* SHOWBIZKJO ËSHTË ZULEYKA RIVERA, VALLTARJA ATRAKTIVE E HITIT TË MADH “DESPACITO”

FLET ZYRTARI I KOMUNËS SË FERIZAJT I DYSHUAR SE KREU MARRËDHËNIE SEKSUALE ME NJË TË MITUR
Insajderi
INSAJDERI
09.02.2018 16:42
Flet zyrtari i Komunës së Ferizajt i dyshuar se kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur
Rexhep Bajrami, shef i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt, të mërkurën është suspenduar nga puna, me vendim të kryetarit të Komunës.

Kjo pasi Bajrami, pjesëtar i komunitetit ashkali, po dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale brenda zyrës së tij, në objektin e Komunës së Ferizajt, me një 15-vjeçare, me nacionalitet shqiptare.

Bajrami ka hedhur poshtë akuzat se në zyre ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën, për të cilën thotë se e njehë që nga muaji prill i vitit të kaluar.

E mitura E.B, është nxënëse në klubin e karatesë ku pronar është Rexhep Bajrami. Sipas tij, vajza në zyre nuk kishte qëndruar me shumë se 5 minuta.

Trajneri i karatesë tha për Arbresh, se vajza gjendej në zyrën e tij për të kërkuar nga ai shumën prej 10 euro që asaj i nevojiteshin për të blerë një palë syze. 53-vjeçari drejton gishtin kah zëvendësministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Besart Jashari për montim të rastit.

Ai thotë se prindi i zv/ministrit është sigurim në Komunën e Ferizajt dhe tash e një kohë të gjatë po tenton të largojnë atë nga kjo pozitë.

Bajrami akuzon të miturën se përdorë drogë dhe merret me gjëra tjera të cilat e kanë devijuar. Madje, 53 vjeçari pretendon se i dashuri i vajzës e ka shtyre të miturën që herën e parë ta denoncojë atë për ngacmim seksual.

Për rastin e fundit Rexhep Bajrami, në polici thotë se ka deklaruar se 15-vjeçarja kishte ardhur tek ai në zyrë për t’i kërkuar para dhe se për një gjë të tillë e ka dërguar prindi i saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here