Eksklozive Kallashi merr Guximin e rrefen : Ky Politikan mi qoj njerzit e vet per te me afruar pare per me fjet ni nat me ta …

0
1380

Ploset Kallashi ne Intervistin e fundit ne Nkosove show
ajo tregon disa Sekrete te pa njohura deri me tanin
ai rrefen diqka shum interesante
Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni….Valltarja bombastike Kallashi befason me një deklarate interesante. Kallashi si valltare shum e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun.

Gjithashtu publikut u ka interesuar se me cilin person ajo eshte ne lidhje apo me cilin bën marrëdhënie, dhe tani zbulohet se kush është ai. Ajo nuk hezitoi në interviste për të dhënë pergjigjen e shumëpritur, madje ai është politikani i njohur shqiptarë, për më shumë shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video e intervistës:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here