Eksklozive: Qka po i banë bashk me Elvanen, Aniten e Ramushit dhe Lolen e Dautit?

0
209

Kjo eshte ajo qka po i Bashkon keto Tria .

Perfundimisht asht kangtaria ma gjigante ne skenen tone muzikore. Ka talent. Ka za. Ka edukat. Ka paraqitje te bukur. Din me perzgjedh muziken qe i flen. Nuk e tepron asniher me asni paraqitje.

Edhe si duket nuk asht prej atyne kangtareve qe mundohen me qdo kusht me mbet ne skene me u ba VIP. Me ra ne sy. Elvana se ka kete problem. Asniher nuk asht diskutu per asni skandal te saj.

Ajo ka zgjedhe rrugen ma te veshtir por edhe ma te sigurten per te mbetur gjate ne skene. E ka zgjedhe rrugen e talentit.

Por qka i bani bashk Elvana Gjaten me Anita Haradinaj dhe Lola Haradinaj, du grate te dukagjinit. Nusen e Ramushit dhe Dautit? Ato ishin musafire te Elvanes ne Tiran ketyre diteve. Me siguri ne pytje asht ndoni projekt apo promovim .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here