Përloti botën me gjestin prekës të të atit, çfarë ndodhi dje me të voglin Gabriel? (Video)

0
251

Josh J-Mash Marshall është babai i Gabrielit,i cili u prek nga një sëmundje e rëndë dy vite më parë.Babai i të miturit bëri tatuazh në kokë shenjën që i kishte mbetur të voglit të tij pas operacionit në tru,në mënyrë që ai të mos ndihej i veçantë dhe ta ndanin të dy dhimbjen.Por i vogli Gabriel nuk ia ka dalë me sëmundjen e kancerit ditën e djeshme.Ai ka ndërruar jetë pasditen e 2 shkurtit.Kliko ne reklaamen me posht dhe prit 5 sekonda per tpar videon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here