Esklozive: Bleona Publikon disa foto qe po e qmend bote Shqiptare

0
290

Bleona Qereti është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila ka thyer të gjitha tabutë e kohës.Ajo njihet për linjat trupore perfekte e madje edhe për ekspozimin e trupit të cilën vazhdimisht e bën.Bleona tash e një kohë është jashtë Shqipërisë, e cila edhe për një kohë të gjatë nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, ndërsa këngën e fundit e ka lansuar para dy vieteve ‘Take you over’.Per te pare fotot e Bleones ku duket teper e nxeht klikoni reklamen me posht dhe ju hapen fotot:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here