Ekslozive: Teuta Krasniqi Shperthen Rrefen ne nje Telivizon Blero e Din Mir Tara e Kujt Eshte…??

0
375

Skandal : Teuta Krasniqi Blero e Din Mir Tara e Kujt Eshte…Më në fund e vërteta e ndarjes doli në shesh, pas shumë shmangieve që për rrethana dhe arsye të ndryshme çifti ngurronte të fliste, Blero dhe Teuta Krasniqi janë zyrtarisht të divorcuar. Si do të rrjedhin gjërat më tutje nuk dihet, ndërkohë që vajza do të jetojë me nënën. Teuta rrëfehet në emision gjithcka, shtypni poshte reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapet video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here