Skandaloze , Adelines i shihet zogu tek O sa mire (Video)

0
642

Adelina ka filluar te luaj tek seriali O sa mire , por para disa oresh u publikua video promo e serialit,ajo qfar bjen ne sy eshte Adelina Ismaji,asaj i del zogu ne pah,ja dhe video e plote kliko reklamen prit disa sekonda qe te shfaqet:Shtype reklamen edhe prit disa sekonda qe ta shikosh videon e plote:
pas nje apo 5 sekonda hapa vido ku mundesh me pa pozicioni e cekur per Adelinen

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here