Skandaloze VIDO : Qfar bani Enca Burri te saj ne Darsem për pak ..

0
430

Dasmë Enca po martohet me reperin e njohur…

Ditë më parë këngëtarja shqiptare Enca Haxhia pushtoi mediat në Gjermani, kjo për faktin se reperi i njohur Nimo postoi në rrjetin e tij social Instagram një fotografi me Encën dhe kishte shkruar: “E kam njoftu një shqiptare të cilën e kisha martu nëse do të kisha mundësi”, shkruan Indeksonline.Ndërsa tani ata janë takuar sërish, të dy në rrjetet e tyre sociale kanë postuar të njëjtën fotografi, ndërsa Enca kanë shkruar:

Për ta par vido e saj se qka i bani burrit ne prani te gjithve
mund ta shiheni .
(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
vido hape pas nje 3 apo 5 sekondave .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here