Një Djal nga Gjakova rrah nënën e tij e ban per Spital ,arsya kërkon ..!

0
1464
 • Sot në pasdite policia kan marr personin me iniciale A.M
  Djali im ishte shume mire deri sa doli bastore e Kazino.
  Tash mua me kerkon para !
  Une nuk i dhash me pas filloi te me godas dhe te me kapte per shamin qe e kisha.
  Me heret shkonte ne xhami e bente namaz ishte shume i sjellshem !
  Por tani nuk njeh askend pos parave.
  Une nuk e lajmrova policin po kojshit kishin thirre shkaku se e lutesha qe te ndalet.
  Une nuk mundem ta mbaj me para! Burri me vdiq ne luft ma mbyti Shkau po vetem kete e kisha drit te syve!
  Kam jetuar me te dhenat e njerzve bamirese.
  E shume shoqata me kan ndihmuar per te mbijetuar.
  Po cka ti bej djalit tim !
  Tha :Nena e tij..
  Ju lutem te gjitheve nenave te mos i lejojn femijet e tyre ta humbin rrugen e Zotit.
  Nese e humb rrugen e Allahut femija dijeni se nuk e respekton as nenen e as te afermit e vet.
  Kto ishin fjalet qe i tha nje nene 65 vjecare nga Gjakova.
  Staffi -Dite S’dite Provo Spaku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here