Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri burri nga Lipjani (VIDEO)

0
938

Burri i Zuri pasi erdhi ni dit ma heret nga puna se kishin pas rast vdekje shifi e kishte liruar te gjith Punoret
Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë.
Një burrë nga Lipjani , i cili e kishte merak që ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që të qëndronte me të.
Por një ditë ai u kthye më herët se zakonisht nga puna dhe e gjeti gruan sëbashku
me vjehrrën në shtrat me një tjetër. Sipas gazetares të “Aldo Morning Show”,
pas këtij episodi aspak të këndshëm, burri u divorcua nga gruaja.
Shiko videon me poshte.Duke klikuar reklamen pas 3 sekondash hapet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here