Ndërron jëtë ish-ushtari i UÇK-së, Haradin Bala. dënuar nga Gjykata e Hagës

0
388

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, ka ndërruar jetë, ish-ushtari i UÇK-së, Haradin Bala.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar për klankosova.tv një familjar i afërt i tij.

Ai ka thënë Bala ka ndërruar jetë papritmas. Ai ka qenë i dënuar nga Gjykata e Hagës për krime gjatë luftës në Kosovë.

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë )
Dot ju shfaqet vido pas naj 3 apo 5 sekondave
Fjali i ti ne publik

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here