Burim Ramadani :i bën thirrje publike ambasadorit britanik që ai ta vazhdojë gjykimin për rastin Kiçina

0
226

Ramadani, si reagim ndaj deklaratës së ambasadorit po ashtu vë bast se nëse ai dhe ish të dënuarit e tjerë dalin fajtorë, ai është në gjendje që të nënshkruajë dënim njëqindvjeçar për veten dhe për familjen e tij

Ish i dënuari në rastin Kiçina, Burim Ramadani, në emisionin Pa rrotlla i bën thirrje publikisht ambasadorit britanik, Ruairi O’Connell, që ai ta hapë dhe ta vazhdojë gjykimin e tyre në rastin Kiçina, pas një deklarate në të cilën ambasadori kishte thënë se nuk ka drejtësi në Kosovë pasi lirohen vrasësit e grave dhe fëmijëve, duke aluduar me lirimin e të përfshirëve në rastin Kiçina, shkruan Parrotlla.net.

ku vido mund ta shiheni .

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)

Pas nje Reklame 3 apo 5 sekonda ju shfaqe vido apo intervista e burim ramadanit ne Tersi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here