Eksklozive: Nga Gjermania Pronocohet Isa Mustafa Flet per Semundjen e ti (vido)

0
457

Ish-Kryeministri Isa Mustafa është mirë dhe se problemet shëndetësore të tij janë tejkaluar. Kështu thotë këshilltari i tij Besnik Berisha, një jave nga shkuarja e liderit të LDK’së për trajtim në Gjermani. Nga Gjermania sapo erdhi lajmi i fundit për Isa Mustafën :Kliko reklamen per te vazhduar me tej shtype reklamen shiko videon e plote:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here