Eksklozive Doktori i fut duart Aurela Hoxhës ‘Live’ në Zonën e lirë.. ja reagimi i Saj ndaj Doktorit

0
270

Ndodh edhe kojo : Doktori i fut duart Aurela Hoxhës ‘Live’ në Zonën e lirë.. Ja reagimi i Aurelës dhe Arian Canit.. (Video)

Pasi e kishin akuzuar here pas here se kishte bere operacione plastike ne hunde,zmadhim gjoksi heqje brinjes per te krijuar bel seksi,apo dhe ngritje apo zmadhim te pasmesh, modelja Aurela Hoxha i ka sfiduar te gjithe ne Zonen e Lire,duke kerkuar mendimin e doktorit specialsit,i cili ishte nje nder te ftuarit e radhes te Canit,Shikoni videon e plote duke shtypur reklamen me poshte,prisni disa sekonda deri sa te hapet video e plote:
(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
Pas 3 apo 5 sekondave hapet vido e larg përmendur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here