Elita Rudi i kthehet familjes pas shumë kohësh

0
308

Elita Rudi i kthehet familjes pas shumë kohësh

11:47 | 27 Janar 2018
Moderatorja e njohur Elita Rudi ka shijuar pushimet së bashku me të dashurin e saj Gjiko, në ishullin Maldive.
Pas kthimit në Prishtinë, Elita ka gjetur kohë edhe për famlijen e saj, shkruan arbresh.info.
Në disa foto të postuara në InstaStroy, moderatorja seksi ka ndarë momente nga shtepia e saj dhe prindërit.
Ndryshe, Elita tash e saj kohë ka ndërprerë transmetimin e emisionit të saj por ka paralajmëruar që shumë do të vijë me format të ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here