Krejt po thoj qe qika ma e bukur ne kosove? Shikoj fotot e vido dhe vlerosne

0
577

Qe jemi race e paster dhe te bukur kjo asht deshmu me dhjetra e qindra here. Bile edhe ne evente te bukurise ne bote.

Por ka edhe qika tjera te bukura qe nuk jane shume aktive ne jeten publike. Por bukurise se trupit dhe fytyres i kushtojne vemendeje te madhe. Nji nga to qe shkelqen me bukuri eshte edhe Venera Miftari. Nji qike nga prishtina. E shkollume dhe e edukume. Dhe me nje paraqitje fenomenale. Natyra dhe pa intervenime.

Venera asht nji blogere dhe modele shume e famshme ne kosove. Sa here ajo publikon foto ne instagram, regaime dhe pelqimet me like dhe komente jane me qindra e mirja. Sikur ajo te ishte ylle hollwoodi!

Shiko vido e saj ne nje Sfilat mode dhe vlerosjenj vet.

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
Ku pas nje Reklame 3 apo 5 sekonda ju Shfaqet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here