Eksklozive : nga spitali i Prishtines Nuk i’a marrin në dorë fëmijën mjekët, prindi nxjerrë revolen në spital

0
438

Radha e gjatë e prindërve në Urgjencën e Pediatrisë ka degraduar në dhunë. Pas mosmarrëveshjes se kush nga fëmijët do të vizitohej më parë, një nga prindërit ka nxjerrë pistoletën.

Ky ishte një polic që me veprimin e tij ka shkaktuar panik mes të sëmurëve dhe stafit mjekësor të urgjencës së Pediatrisë.

Për rastin në fjalë është njoftuar policia që ka shoqëruar në komisariat prindërit e fëmijëve.

Ne kemi Siguruar edhe vido e kesaj gjare ne prishtin
(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
Pas nje Reklame te shkrut del vido te cilen e kemi cekuar ma lart

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here