Kuçit dhe Haxhiut : Debat i ashpër mes tyre veq qka su …

0
342

Deputetët e Kuvendit të Kosovës Blerim Kuçi dhe Albulena Haxhiu janë përplasur ashpër në një debat televiziv.

Deputeti i AAK’së tha vazhdojnë të kenë të njëjtat qëndrime që kishin para se të vinin në pushtet ndërkohë që kjo nuk është pranuar nga deputetja e VV’së.

‘AAK si ndaj Demarkacionit e po ashtu ndaj Gjykatës Speciale nuk ka ndryshuar qëndrim”, tha Kuçi.

Ndërkohë Albulena Haxhiu i ka kujtuar atij edhe qëndrimet për të mos hyrë në koalicion me PDK’në, gjë e cila është bërë.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/debat-i-ashper-mes-kucit-dhe-haxhiut-490576/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here