Yllka Kuqin: Pse Kaq joshëse nuk e keni parë kurrë

0
346

llka Kuqi është njëra ndër artistet më të përfolura në shtypin rozë sidomos gjatë kohëve të fundit.

Kjo për faktin se ekspozimi i tepërt i saj sidomos tek gjoksi bëri bujë dhe u komentua tej mase, ngaqë më heret se kemi parë të tillë.


Yllka është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale, e cila publikon imazhe të llojllojshme por në këtë të fundit ajo shfaqet tejet e mbuluar, me një pallto unike që na bie në sy.

Siç duket këngëtarja Kuqi, kështu e kalon një ditë me rroba të thjeshta..

Në projekte muzikore është tejet aktive, të fundit këngë që e ka lansuar është ‘Fale’

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
Hapet pas 3 apo 5 sekondave

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here